Любов Березорудська

Онищенко Ольга Викторовна

3s45ZadbJio

Любов Березорудська — засновниця fashion-бренду Love in Love, вчитель образотворчого та декоративного-прикладного мистецтва.

Саме зараз у багатьох з нас починається нове життя, тому сподіваюсь що моя історія надихне багатьох: стояти міцно на ногах, ставити перед собою цілі та обов’язково досягати їх і звичайно вірити в нашу перемогу над ворогом.

Наша перша сукня була виготовлена на дипломну роботу ще в університеті. Тоді я й не мріяла стати дизайнером. Проте минув лише рік, як ми презентували свою першу колекцію.

Філософія бренду — це про те, як я бачу і відчуваю світ. Наш одяг виготовляється в єдиному екземплярі, адже кожна нова річ — це ще одна щаслива дівчина та жінка. В сучасному світі і в даний період мені хочеться огорнути наших чарівних панянок турботою і теплом, красою і натхненням.

Найяскравішою подією наша команда вважає тиждень високої моди “Vie Fashion Week Dubai 2021”.

2 липня 2021 року була презентована колекція вечірніх суконь “Liubov”. До речі саме наш бренд відкрив другий день показу та був єдиним представником України. 18 листопада 2021 року була презентована колекція українського вбрання “Magic Ukraine”.

В наших планах багато нових ідей та їх реалізація. Тож слідкуйте за новинами у соц-мережах.

@liubov_berezorudska_ @fashion_love_in_love